Tylko u nas prezenty. Na 70 – kamienną rocznicę ślubu mamy i taty. Cudowne życzenia

Wyczekiwana, niecodzienna, data, urodziny babci waszych przyjaciół, to bez wątpienia magiczny czas.
Składajmy z zasady życzenia anielskiego, beztroskiego, łagodnego, przy sobie, ramię w ramię, życia. Nagminnie mamy wielki szkopuł, co zamówić i dać np. na urodziny kolegi.


Cudowne, czytane życzenia z okazji urodzin i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3

Tu właśnie znajdziesz wyśmienite rozwiązanie. Polecamy wymyślne souveniry z okazji urodzin.
Różne promocje proponują cały szereg rozwiązań, wymysłów na super, urodzinową niespodziankę. Nie ważne to raczej, ile lat temu przyrzekali sakramentalne, ślubne TAK. Nie ulega żadnej wątpliwości, każdy jubileusz, data ślubu ma swój ciężar gatunkowy, doniosłość i powinna być w niezapomniny sposób świętowana.
Z pewnością rozpatrujesz, jaki niestereotypowy prezent chcesz przy tej specyficznej okazji, dacie, ofiarować. Każdy wie, że urodziny są miłe, warto więc ofiarować coś nietuzinkowego i szokującego.
Kluczowe są także twoje życzenia na aktualne urodziny. To niezła sprawdzian twórczych sił. Byłoby fajnie, gdyby były inne i sprawiały ogrom radosnej satysfakcji. ofiarować wyjątkowego! Czegoś z takim pomysłem nie trafisz w innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Gorąco polecamy przez nas napisane i skomponowane kapitalne piosenki, jedynie na taką szczególną okazję.

ŻYCZENIA

zmieniajcie Swe życie odrobinę.
* wielu chwil radości,
* Byście mogli się poczuć raz
* zawsze uśmiechnięci,
* abyście w zgodzie po wsze czasy żyli.
* co Wy sobie życzycie.
* mądrych słów wypowiedzianych we właściwym momencie,
* Jesteś moja miłością…
*
Muszą być jubilaci usłyszą świetne i miłe, niezapomniane, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te dobre, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.
Dzieci mogą w nadzwyczajny sposób wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ciężki, ale wspaniały wysiłek, wychowanie, starania.
To powinna być miła i przemiła dla nich niespodzianka, a również jedyna w swoim formacie pamiątka.