Prezent na osiemnastkę 2

Osiemnaste urodziny, to często huczna impreza z rodziną i przyjaciółmi. Osiemnastkę ma się tylko raz! Polecamy na prezent piosenkę, która może być wyjątkową oprawą tych urodziny i imprezy. Prosimy posłuchać demo z imieniem Karolina. Można zamówić piosenkę z dowolnym imieniem i życzeniami.

Aby zamówić piosenkę i dodane, czytane przez lektora życzenia, prosimy wypełnić poniższy formularz. Po jego weryfikacji prześlemy dane do wpłaty na nasze konto (25 zł). Plik zostanie wysłany na podany adres e-mail w ciągu max 24h od momentu otrzymania potwierdzenia wpłaty:

Życzenia na osiemnastkę, na 18-ste urodziny

Osiemnaście lat czekałaś, by dorosłą w końcu być. Twe marzenia swe spełniają, zaczynasz wreszcie pełną piersią żyć. Lecz pamiętaj! Przed Tobą jeszcze wiele, wiele długich lat. Żyj więc mądrze, w zgodzie z sobą, a cudowny będzie Twój i nasz świat!

Masz 18 lat skończone! My życzenia wymarzone, Dzisiaj Ci składamy, mamy piosenkę na imprezkę, dziś ją zaśpiewamy!

Nadszedł dzień, na który długo czekałaś, dotąd byłaś dzieckiem, dziewczynką, a dziś dorosłą się stałaś. Cały świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych dni, choć nieraz, wiedz to – poważnych! Wielka radość i zabawa, szaleć chcemy aż do rana, koniec barier, ograniczeń, tyś dorosła. Nowe masz przed sobą życie!

Pamiętasz? Na roczek dostałeś od nas czerwony smoczek. Na trzy latka była Chatkę Puchatka. Na pięć latek mały parostatek. Na siedem lat dostałeś rowerek Skrzat. A dziś na osiemnastkę? Harley? Skóra? Dobrze masz! Odpal silnik i ruszaj w dorosłych świat!

Dziś są Twoje 18 urodziny. Co robimy? Jedźmy wszyscy na wycieczkę, zabierzemy buteleczkę! Szampan strzeli głośno w stajni, osiemnastkę nam oznajmi!

Drogi synu ukochany, droga dorosłego życia niech cię prowadzi bez wielkiego picia. Twe marzenia się spełniały z niepotrzebnym kacem nie odpływały. Byśmy wciąż oparcie w Tobie mieli, bo wiesz jak bardzośmy Ciebie pragnęli. Wciąż ucz się byś dochodził do celu, nie zboczył z dobrej drogi, jak to robi zbyt wielu. Dobre zdrowie i szczęście niech Cię nie omija, bo w Twym dorosłym życiu ważna będzie każda chwila.

Dorosłości w życiu garstka, gdy nadchodzi osiemnastka. Tańcz i baw się aż do rana, do zabawy jesteś skora, na skrupuły przyjdzie pora. Wypijemy za Twe zdrowie, a jak było nikt się nie dowie.

Ktoś pojawił się na świecie, takie byłeś cudne dziecię. 18 lat minęło i życie na poważnie się zaczęło. Spełniłeś nasze sny i marzenia, życzymy Ci teraz twych planów i marzeń spełnienia

Będzie impra, będzie czad! Dziś balanga na cały gaz! Będą muzy mocne bity, aż ze ściany spadną kity. Sąsiadami się nie przejmuj, niech się dowie cały świat, że dziś obchodzisz osiemnaście lat!

Gdy się ma już osiemnaście lat, chcesz zdobywać cały świat. Pomyśl o tym i pamiętaj: Życie czasem płata figle, robi na złość, w poprzek staje. Niech Twój upór, Twoje zdanie budzi ludzi zaufanie. Żyj jak trzeba, śpiewaj, baw się, a Twój świat będzie wyjątkowy i niech każdy dzień zachwyci Cię.

Mamy Twoje 18-ste urodziny i chcemy przed Tobą serce otworzyć, serdeczne życzenia złożyć. Życzyć Ci chcemy, by niejeden chłopak kochał się w Tobie, życie usłane było pięknymi chwilami. A tego, którego zostawisz w swoim sercu – niech stanie z Tobą wkrótce na ślubnym kobiercu

Nie wszystko złoto, co się świeci. Dla nas najważniejsze są cudowne dzieci. Jedno z nich w dorosłych życie wchodzi, bukiet życzeń szczerych mu nie zaszkodzi. Z Tobą jest dzisiaj rodzina i znajomych całe grono, zaśpiewamy, za zdrowie wzniesiemy puchary, niech ci szczęście wielkim strumieniem płynie z życiowej czary…