Prezent dla męża od żony. Piosenka i życzenia (80)

Na każdą okazję od żony dla męża

Zastanawiasz się jaką zrobić mężowi niespodziankę? Jaki podarować mu prezent?  Posłuchaj demo jednej z naszych piosenek, są także do wyboru inne. Pełen wybór piosenek na urodziny: TUTAJ. Do każdej zamówionej dogrywamy wpisane w formularzu życzenia (można wybrać z tych, które publikujemy na dole strony), także na końcu “Sto lat” wraz z wystrzałem szampana i okrzyki radości, w tle salwy sztucznych ogni. Całość brzmi bardzo okazale i może być bardzo cenną i sympatyczną pamiątką. Proponujemy kilka opcji. Można zamówić plik MP3, wysyłamy go w ciągu 24h na podany adres e-mail. Płyta CD audio, z kolorowym nadrukiem, w etui, które także ma kolorowy nadruk. W obu przypadkach można dopisać własne życzenia lub od kogo prezent. Szczegóły można zobaczyć na zdjęciu poniżej, przy formularzu zamówienia płyty. Następna opcja to montaż pamiątkowego filmu. Jako podkład może być poniższa piosenka, a na ekranie przesłane do nas zdjęcia i życzenia. Film jest wygodną formą do publikacji np. na stronach społecznościowych.

Prosimy posłuchać życzeń i piosenki demo:

 

ZAMÓWIENIE PLIKU MP3

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora prosimy wypełnić poniższy formularz.
Plik MP3 25zł
 

ZAMÓWIENIE PAMIĄTKOWEGO FILMU Z PIOSENKĄ I ŻYCZENIAMI

Pamiątkowy film, który może przypomnieć ważnie i ciekawe wydarzenia z waszego wspólnego życia, zdjęcia, życzenia i powyższa piosenka tle dźwiękowym, to doskonały prezent na każdą okazję, lub bez…
Film montujemy w rozdzielczości Full HD, będzie to gotowy plik do pobrania z podanego przez nas linku, lub na życzenie umieścimy go na naszym kanale w serwisie YouTube. Można go oznaczyć jako prywatny, wówczas zobaczą go tylko ci, do których zostanie wysłany adres-link. Pobrany film można odtwarzać np z pendriva na swoim telewizorze, w domu lub na imprezie.
Jeżeli decydujecie się Państwo na tę ofertę, to prosimy wysłać na nasz adres e-mail (vimeofilm@wp.pl) zestaw zdjęć, dowolną liczbę, mając na uwadze długość filmu, czas trwania piosenki i życzeń. Zanim zmontujemy film wyślemy plik MP3 do akceptacji. Zdjęcia prosimy, o ile to możliwe, ponumerować, tak abyśmy wg tej numeracji mogli je dodawać je do filmu.

Koszt 75 zł. Prosimy wypełnić poniższy formularz:
 

Tekst piosenki

Serce jest jak kwiat, zakwita tylko raz
wszystkim jest mój mąż, dla niego bije wciąż
tam, gdzie miłość jest, słońca nie gasi zmrok
tam, gdzie kocha się, nie zapada noc

Mężu mój, mężu mój, serca nam rozgrzewa uśmiech twój
Mężu mój, mężu mój, w dzień i w noc ty zawsze przy mnie stój

Piękną melodię gitara dla nas gra
tam, gdzie będziesz ty tam zawsze będę ja
myślę o tobie w nocy i w dzień
przy mnie blisko bądź, bo wciąż kocham cię

Tobie życzenia w melodii dzisiaj ślę
żona pamięta i wciąż kocha cię

Nasze autorskie, poetyckie życzenia

Tuż obok mnie, może tylko o pół sekundy biegu światła, istniejesz i umiałem Ciebie dostrzec! Czy Ty też, w każdej sekundzie życia, walczysz o moje serce? Wiem, że tak – bo zamykając oczy, czuję dotyk Niebieskiego Anioła. Piękne to, kiedy czuję Ciebie na wyciągnięcie myśli.

Nigdy nie rozstanę się z Tobą. Jeśli po drodze zaniedbam nawet myśli o Tobie, to moja miłość nie będzie się liczyć. Nie będę nigdy prosił o wybaczenie, bo nigdy Cię nie skrzywdzę

Uwikłany w dni powszednie czasem zapominam, że czekasz, że myślisz o mnie… Rozwinę nić Ariadny z kłębka twych dobrych myśli, wtedy otworzą się wszystkie wyjścia z labiryntu tęsknoty.

Wszystkie prawa zastrzeżone