Prezent dla cioci i wujka na rocznicę ślubu. 30

Pomysł na prezent dla cioci i wujka z okazji ich rocznicy ślubu?

Mamy unikalne i oryginalne rozwiązanie! Możesz podarować niesamowity prezent: piosenkę, w której jubilaci usłyszą również życzenia czytane przez lektora.
Można zamówić plik MP3, który wyślemy na podany adres e-mail, lub płytę CD audio z kolorowym nadrukiem. Zamówienie zrealizujemy w ciągu 24 godzin.
Zapraszamy do odsłuchania piosenki demo, po 1,6 minuty nagrane są życzenia.
Po wypełnieniu wybranego formularza na podany adres e-mail zostanie wysłana informacja o sposobie płatności, numer konta.

Plik MP3 (25zł)

Prosimy wypełnić poniższy formularz zamówienia: 

 

Tekst piosenki

Droga ciociu, drogi wujku
rocznicę ślubu macie znów
tyle lat jesteście razem,
i świętujcie datę tę

W wielkim szczęściu i radości
(…) lat minęło wam
niech los dalej wam nie skąpi
piękna para, żona i mąż

Żyjcie zgodnie i w miłości
przez następnych wiele lat
Niech wam cały świat zazdrości
tak pięknych, jak ta dat

Ta rocznica, wielkie święto
więc życzenia darujemy wam
niech wasz świat tą kartą zaczętą
podaruje wam jeszcze sto lat

Droga ciociu drogi wujku
piękną rocznicę macie znów
tyle lat jesteście razem
pośród marzeń i wśród burz

Chociaż ważne są rocznice
i upływający czas
ale nic nie jest tak ważne
jak ta miłość, która łączy was

 

Życzenia dla cioci i wujka na rocznicę ślubu

Ciociu i wujku. Minęło tyle lat, Waszego wspólnego życia. Przeżyliście ogrom dobrych chwil i ważnych, życiowych wydarzeń. Były wzruszenia, łzy, spełnione marzenia. Ta rocznica przypomina nam o tym, że jesteście przykładem wzorowego małżeństwa, w którym ważne jest zaufanie, szczerość, tolerancja, szacunek i miłość. Trwajcie w tym związku. Tego Wam dzisiaj życzymy

Niech Wasze drogi wciąż się zbiegają, niech serca w wielkiej miłości trwają. Przeszliście tak wiele, dobrego i złego, bo życie nie jest łatwe, Wam nie musimy przypominać tego. Przetrwaliście dzięki miłości – to ona dała wam szczęście i tyle radości. Żyjcie tak dalej, złączeni tym, co Was łączyło i dusze spaja, jeszcze wiele rocznic niech los Wam daruje a nasza miłość wielka te życzenia ugruntuje

Łaskawy los i wielkie uczucia Was połączyły, serca wciąż biją w jednym, zgodnym rytmie. Życzymy Wam, aby ten związek, Wasze małżeństwo, zawsze było przykładem dla innych par, niedoścignionym wzorem poświęcenia, szacunku i miłości dwojga oddanych sobie ludzi. Życzymy Wam i sobie jeszcze wiele takich rocznic, a każda z nich będzie, ukochana ciociu i wujku, świętem naszej i Waszej radości.

Dziękujemy za miłe chwile, że możemy świętować tę rocznicę z Wami. Świętujemy miłości i oddania dowody, jak co roku, jesteśmy z Wami uczuciami i myślami. Każda rocznica jest piękna i każda ważna, każda przypomina nam o Waszym wyborze, o tym, że przeznaczenie połączyło Wasze serca i umysły. Niech tak zostanie na zawsze! Po tylu latach nie pogubiliście się na życiowych zakrętach, życzymy Wam dzisiaj prostych dróg i na co dzień szczęścia.

Chcemy hucznie Waszą rocznicę świętować, za Waszą miłość będziemy Was zawsze szanować. Takie chwile ja ta, są wyjątkowe, dwoje ludzi trwają w miłości i oddaniu, jak w diamentach z wielkich serc ozdobie. Cieszcie się dalej kolorami życia, trzymajcie się za ręce, sto lat życzymy i butelki szampana do wypicia!

Niech Wam słońce pięknymi kolorami życia świeci, niech ta miłość będzie wzorem dla Waszych dzieci. Obowiązki i szara codzienność dotąd was nie zmogła, bo ta Wasza wielka miłość Wam w tym pomogła. Dbajcie o nią, o uczucia, szanujcie się trwajcie na zawsze w tym wyjątkowym i pięknym związku, ku uciesze naszej, Waszej i gości

Tyle macie wspomnień, tyle chwil i dni, które poruszają Wam serca. Miłość w małżeństwie jest darem, jest perłą Waszego szczęścia. Są różne życia scenariusze, Wasze życie pisane prozą i radości wierszem jest najciekawszą kanwą, głosu rozmiłowanych serc afektem. Bądźcie szczęśliwi i zdrowi, dziękujemy za to wszystko głosom serc rozkochanych w sobie i Amorowi

Kto mógłby goręcej świętować Waszą rocznicę od nas i waszych dzieci! Jesteście przykładem i wzorem, stworzyliście wasz rodzinny dom, daliście nieskończone pokłady miłości, wparcia i odpowiedzialności. Za to Wam dziękujemy, życząc kolejnych lat radości i magicznej miłości. Wspierajmy się na wzajem, wskazujmy drogi, pokonujmy przeszkody. Rodzina to diament, dzięki Wam ukochana ciociu i wujku, nie skruszą go życia przeciwności.