Nowatorski podarunek. Na 14 – kości słoniowej rocznicę ślubu cioci i wujka. Przemiłe życzenia

Wzniosła, rewelacyjna, kolejna Wzniosła okazja, urodziny syna waszej ukochanej cioci i wuja, to czarno na białym niezapomniany czas.
Składamy zwykle życzenia uroczego, bezkonfliktowego, bezstresowego, przy sobie, codziennego, długotrwałego i w zgodzie pożycia. Co chwila masz niemały pasztet, co wyszukać i kupić np. na urodziny szwagra.


Najlepsze, czytane życzenia na urodziny i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3y

Tu zobaczysz słodkie rozwiązanie. Oferujemy nieziemskie souveniry na urodziny.
Różne punkty sugerują całą gamę rozwiązań, patentów na pomysłową, urodzinową niespodziankę. Błahe jak dawno temu padło sakramentalne TAK. Nie ma wątpliwości, każda bez wyjątku, rocznica ślubu ma duże znaczenie i powinna być bosko, mile uczczona.
To chwila, kiedy medytujesz, jaki rewelacyjny prezent chcesz przy tej rewelacyjnej okazji, rocznicy, podarować. Na pewno każde urodziny powinny być przemiłe, należy zatem sprezentować coś fajnego i fajnego.
Kluczowe są także składane życzenia urodzinowe. To niezła próba sił. Byłoby perfekcyjnie, gdyby były wyjątkowe i sprawiły ogrom uciechy. sprezentować oczekiwanego! Czegoś z takim smakiem niewątpliwie nie znajdziesz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Gorąco polecamy autorskie, unikalne piosenki, specjalnie na tę fantastyczną okazję, datę i rocznicę ślubu.

ŻYCZENIA

które odeszły w mroczną dal,
* zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
* dobry humor, konto w banku,
* ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
* Chcę mówić Ci dobranoc i budzić się z Tobą rano.
* I w radości dzień przeleci.
* Abyśmy za kolejne 45 lat
* Niewiele par może pochwalić się tak długim stażem małżeńskim.
*
Byłoby cudownie, gdyby były jubilaci usłyszą świetne i miłe, oczekiwane, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, różne, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.
Dzieci, przy takiej okazji, mogą pięknie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za trud, wzorowe wychowanie, troskę.
To może być miła i przemiła dla nich niespodzianka, w dodatku nieoceniona pamiątka.