Nadzwyczajne upominki. Na 14 – kości słoniowej rocznicę ślubu cioci i wujka. Fenomenalne życzenia

Podniosła, niecodzienna, następna wyjątkowa chwila, następne urodziny twoich teściów, to niezaprzeczalnie magiczny czas.
Daruje się na ogół życzenia porywającego, spokojnego, sielankowego, przy sobie, codziennego pożycia. Często miewamy niemały kram, co wybrać i podarować np. na urodziny babci.


Nieziemske, wybrane życzenia np. urodzinowe czytane przez lektora i piosenka z imieniem!

Tu odkrywasz fantastyczne rozwiązanie. Polecamy bezkonkurencyjne podarunki z okazji urodzin.
Różne promocje sugerują całą gamę rozwiązań, idei na urodzinowy prezent. Nie ważne ile lat temu wypowiedzieli wzajemnie sakramentalne, tradycyjne TAK. To oczywiste, każda bez wyjątku, rocznica ślubu ma swój ciężar gatunkowy, rangę i powinna być bosko, mile celebrowana.
To chwila, kiedy łamiesz się w myślach, jaki nieoczekiwany prezent chcesz przy tej rewelacyjnej okazji podarować. Na pewno każde urodziny powinny być niepowtarzalne, więc chciałoby się dać w prezencie coś genialnego i wybornego.
Ważne są także wypisane życzenia na obchodzone urodziny. To niezła sprawdzian twórczych sił. Byłoby wybornie, gdyby były inne i sprawiały ogrom uciechy. dać w prezencie zabawnego! Czegoś takiego, uwierz, nie wyszukasz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu.
Polecamy autorskie, markowe piosenki, wyłącznie na tę miłą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

ŻYCZENIA

najskrytsze marzenia.
* Będzie hałas w całym bloku!
* Poszybować przez życie jak ptak
* Niech lecą prędko do swego celu,
* Małżeństwo to Wy
* wspólnych obowiązków, miłości i znoju,
* a Wy spośród nich wybierzcie te, które przyniosą Wam radość, miłość i szczęście.
* niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie.
*
Byłoby perfekcyjnie, gdyby były szanowni jubilaci usłyszą fajne, unikalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, wybrane, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, teściów. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.
Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą czarująco wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wieloletni trud, wzorowe wychowanie, troskę.
To musi być super i niezapomniana dla nich niespodzianka, dodatkowo nieoceniona pamiątka.