Dla żony na rocznicę ślubu. Piosenka i życzenia (m130)

Każda rocznica ślubu jest ważna i wyjątkowa. Spraw żonie miłą niespodziankę!

Możesz jej podarować piosenkę, w której usłyszy swoje imię, przed nią życzenia wybrane przez ciebie. Prosimy posłuchać demo jednej z naszych piosenek, są także do wyboru inne. Pełen wybór TUTAJ. Do każdej zamówionej dogrywamy wpisane w formularzu życzenia (można wybrać z tych, które publikujemy na dole strony), także na końcu “Sto lat” wraz z wystrzałem szampana i okrzyki radości, w tle salwy sztucznych ogni. Całość brzmi bardzo okazale i może być bardzo cenną i sympatyczną pamiątką. Proponujemy kilka opcji. Można zamówić plik MP3, wysyłamy go w ciągu 24h na podany adres e-mail. Płyta CD audio, z kolorowym nadrukiem, w etui, które także ma kolorowy nadruk. W obu przypadkach można dopisać własne życzenia lub od kogo prezent. Szczegóły można zobaczyć na zdjęciu poniżej, przy formularzu zamówienia płyty. Następna opcja to montaż pamiątkowego filmu. Jako podkład może być poniższa piosenka, a na ekranie przesłane do nas zdjęcia i życzenia. Film jest wygodną formą do publikacji np. na stronach społecznościowych.

Prosimy posłuchać życzeń i piosenki demo:

 

ZAMÓWIENIE PLIKU MP3

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora prosimy kliknąć TUTAJ, aby wykupić jednorazowy kod (25 zł).
Po otrzymaniu kodu prosimy wypełnić poniższy formularz
[recaptcha]

 

ZAMÓWIENIE PŁYTY CD AUDIO. ŻYCZENIA I PIOSENKA

Prezent, życzenia, urodziny, na rocznicę ślubu, pomysł,jakiPłyta CD z kolorowym nadrukiem będzie z pewnością powodem do radości i wdzięczności twojej żony, tym bardziej, że usłyszy życzenia i piosenkę, która mówi o waszym zgodnym pożyciu, pełnym miłości i troski o dzieci.
Prosimy kliknąć w zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie.

Zamówioną płytę wysyłamy listem poleconym priorytetowym w ciągu 24h od momentu potwierdzenia wpłaty. Wcześniej, na podany adres e-mail, wysyłamy plik MP3 do odsłuchania i prosimy o potwierdzenie, że wszystko jest nagrane zgodnie z zamówieniem. Po otrzymaniu akceptacji wysyłamy płytę.

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora nagraną na płytę CD audio, prosimy kliknąć TUTAJ, aby wykupić jednorazowy kod (42 zł).
Po otrzymaniu kodu prosimy wypełnić poniższy formularz: 

ZAMÓWIENIE PAMIĄTKOWEGO FILMU Z PIOSENKĄ I ŻYCZENIAMI

Pamiątkowy film, który może przypomnieć wam ważne wydarzenia z waszego życia, zdjęcia, życzenia i powyższa piosenka tle dźwiękowym, to doskonały prezent na waszą rocznicę ślubu.
Film montujemy w rozdzielczości Full HD, będzie to gotowy plik do pobrania z podanego przez nas linku, lub na życzenie umieścimy go na naszym kanale w serwisie YouTube. Można go oznaczyć jako prywatny, wówczas zobaczą go tylko ci, do których zostanie wysłany adres-link. Pobrany film można odtwarzać np z pendriva na swoim telewizorze, w domu lub na imprezie.
Jeżeli decydujecie się Państwo na tę ofertę, to prosimy wysłać na nasz adres e-mail (vimeofilm@wp.pl) zestaw zdjęć, dowolną liczbę, mając na uwadze długość filmu, czas trwania piosenki i życzeń. Zanim zmontujemy film wyślemy plik MP3 do akceptacji. Zdjęcia prosimy, o ile to możliwe, ponumerować, tak abyśmy wg tej numeracji mogli je dodawać je do filmu.

Koszt 75 zł. Prosimy kliknąć TUTAJ aby wykupić jednorazowy kod

Prosimy wypełnić poniższy formularz: 

 

Tekst piosenki

Minęło tyle dni a ja wciąż w pamięci mam
kolor twych oczu (Małgorzato), pierwszy uśmiech twój,
za który wszystko ci dam
Chociaż życie pokory nieraz uczyło nas
ale miłość pomaga, ona na zawsze łączy nas

Mówiłem wierszem, bukiety kwiatów darowałem ci
Żadnych złych myśli i gestów nie oddałaś mi
Na zawsze moja, pełna przyjaźni, taką cię znam
My na ślubnym kobiercu, ten obraz wciąż w sercu mam

Przed nami wiele lat, przed nami cały świat
Na niebie miłości niech słońce świeci nam
żadne chmury i smutki niech nie trapią nas już
od ślubu każda chwila była jak bukiet pięknych róż

Patrzę w twe oczy, chłonę słowa twe
będę cię wspierał, jak anioł stróż przytulę się
Teraz dziękuję, za te chwile i serce też
(25) lat razem to życia piękny wiersz

W tę rocznicę ślubu, życzenia z bukietem róż
Żyjmy dalej w miłości niech się spełnia ten nasz cud
Kiedy miną nam lata posłuchamy znów
tej piosenki, darowanej, owoc marzeń i snów

 

Życzenia dla żony z okazji rocznicy ślubu

Żono kochana, (Małgosiu). Każdy dzień z Tobą był kwiatem, który zakwitał na naszych rękach i w naszych sercach. Kochamy się tyle lat, a tam gdzie jest miłość nigdy nie zapada noc. Dlatego chcę ci życzyć jeszcze wielu takich słonecznych dni. Trwamy w naszym związku i się nigdy nie poddamy, związaliśmy się ślubem, duszami i sercami. To dla Ciebie ukochana żono z okazji (15) rocznicy naszego ślubu

Szliśmy przez wspólne życie z szacunkiem i dobrocią w sercach naszych. Otaczają nas ludzie, których kochamy, trwamy w poczuciu bezpieczeństwa i szczęścia, wciąż nierozłączni. Dzisiaj z okazji rocznicy naszego ślubu chcę ci (Małgosiu) jeszcze raz złożyć przysięgę wierności i dozgonnej miłości. Nic nie osłabiło moich uczuć, życie prowadzi nas trudnymi drogami. Moje i nasze wybory wciąż są takie same, naznaczone wzajemną miłością, radością i szczęściem. I tak niech zostanie na zawsze

Życzono nam w dniu naszego ślubu spełnienia pięknych marzeń, codziennego uśmiechu, miłości i z każdego dnia radości. Dzisiaj, kiedy obchodzimy naszą (15) rocznicę związku muszę szczęśliwy przyznać, że te życzenia się spełniły. Za co Tobie ukochana (Małgosiu) teraz dziękuję. Mam nadzieję, że nasze wspólne życie będzie dalej usłane bukietami pięknych dni i uczuć.

Kochana żono moja, (Małgosiu). Nie szukaliśmy szczęścia daleko, za siódmą górą i rzeką. Nie szukaliśmy go w tłumie ludzi, ani w ciszy i głuszy. Przed (15-tu) laty znaleźliśmy je w naszych sercach i duszy. W tę rocznicę naszego ślubu życzę Tobie i nam obojgu, abyśmy wciąż szli takimi drogami, które jak dotąd, prowadziły nas do szczęścia, a drogowskazem niech będzie nasza niesłabnąca miłość, szacunek i radość wspólnego życia.

Kochanie. Kiedy postanowiliśmy iść przez życie razem, byliśmy zachwyceni sobą, a miłość była nam drogowskazem. Teraz mamy (15) rocznicę naszego ślubu a serca wciąż biją nam zgodnym rytmem. Los nas połączył i za to mu dziękuję, dziękuję za lata w ciągłym zakochaniu, dziękuję za lata, w których zapatrzony w Ciebie widzę wciąż jasne słońce uczuć, dzięki którym trwamy w naszym wspaniałym związku. Życzę Tobie, życzę nam, abyśmy wytrwali mimo przeciwności, otoczeni rodziną, dziećmi i przyjaciółmi. Życie z Tobą jest piękne…

Ukochana żono. Nasza miłość wciąż jasnym blaskiem świeci, chociaż czas nieubłaganie leci. Trwamy razem już (15) lat! Mieliśmy wspólne plany, zrealizowane cele, wychowujemy zgodnie nasze dzieci. Czegóż więcej pragnąć od życia? Marzenia się spełniają, niech nasze serca
wciąż, wiele długich lat się przytulają, bo w tym uczuciu jest nasza siła, wiara w szczęście i radość przeżywania cudownych chwil. A więc trwaj chwilo! Abyśmy świętowali w takim upojeniu kolejne rocznice

Droga żono, (Małgosiu) ukochana! W tym wyjątkowym dla nas dniu, naszej (15.) rocznicy ślubu przyjmij ode mnie życzenia i wsłuchaj się w słowa piosenki, która pięknie obrazuje nasze wspólne życie. Spełniają się nasze skryte marzenia, dochodzimy do wyznaczonych celów, a miłość, która nas połączyła wciąż spaja nasze serca i wiarę w dobre jutro i kolejne wspaniałe z Tobą dni. Niech Twoje serce je opromienia, niech Twoje ukochane ręce otoczą nas, naszą rodzinę ciepłem, troską i bezpiecznym schronieniem przed przeciwnościami życia. Ten dar, ta piosenka i życzenia, to dowód mojej niegasnącej miłości…

(Małgosiu). Nasza miłość dodaje nam sił i radości każdego dnia. Przyniosła nam szczęście. Pamiętasz? Jak bardzo się kochaliśmy w dniu naszego ślubu? To było wyjątkowe uczucie… A dzisiaj chcę ci oświadczyć, że po (15) latach się nie zmieniło! Los podarował mi Ciebie i także to zjawiskowe uczucie, które pozwoliło nam radować się codziennością. Podarowało nam owoce naszej miłości, nasze wspaniałe dzieci, trzymając się za ręce spełnialiśmy najskrytsze marzenia. Wiem, że nasze serca biją w zgodnym rytmie, rytmie spokoju ducha, co pozwala nam śmiało patrzeć w przyszłość, naszą i naszych ukochanych dzieci. Niech ta rocznica będzie jedną z wielu, jakie przyjdzie nam świętować i wiedz, że kiedy cię nie ma przy mnie, myślę o Tobie i tęsknię. Kocham cię (Małgosiu). (Marek)

Żyliśmy miłością (Małgosiu) długich (15) lat. To chyba łaska Boża spływała na nas, gdyż mało mieliśmy na co dzień smutków i trosk. Byliśmy i jesteśmy szczęśliwi i zakochani w sobie. Dzisiaj, w tę naszą (15) rocznicę ślubu chcę Ci podarować bukiet pięknych nut i słów. Są jak kwiaty, jak czerwone róże, które tak uwielbiasz. Poślubiłem wspaniałą dziewczynę, która stała się cudowną matką i kobietą. Jestem spokojny o naszą przyszłość, o szczęście naszej rodziny. To dzięki tobie ukochana. Każda rocznica przypomina nam o tym i data ta, jak wiesz jest dla nas najważniejsza

Widzę Twoje szczęśliwe oczy, widzę blask, który przypomina mi o tym, że nasze małżeństwo, to był dar losu. Stanęliśmy przed ołtarzem (15) lat temu. Nie zmarnowaliśmy tego czasu, dbamy o nasze uczucia, o rodzinę, dzieci. Codzienność bywa szara i nie raz musieliśmy pokonywać przeszkody, które życie nam zgotowało, ale zawsze byłaś przy mnie i to co między nami wciąż trwa, było receptą i busolą. Zawsze, dzięki naszej miłości, jak żeglarze dotarliśmy do wymarzonych brzegów. Za to ci teraz dziękuję z nadzieją patrząc w przyszłość

Nasz ślub żono ukochana był spełnieniem naszych marzeń. (15) lat temu przyrzekaliśmy sobie przed ołtarzem dozgonnie miłość i wierność. To był początek długiej, chwilami wyboistej drogi. Takie jest życie. Patrząc w przeszłość widzę jednak ogromne pokłady szczęścia i radosnego przeżywania naszej miłości. Jesteś ostoją naszego związku i rodziny, za co chcę Tobie dzisiaj podziękować. Te lata, to moc spełnionych marzeń i celów, a uczucia, które nas łączą wciąż kwitną i pozwalają nam je realizować. Wybraliśmy jedną z dróg i nasze małżeństwo jest wspaniałą podróżą do jesieni życia.

Były kwiaty, życzenia, gorące uściski rodziny i przyjaciół. Ja jednak (15) lat temu, gdy prowadziłem Cię do ołtarza zauroczony byłem tobą i naszą miłością, którą podarowało nam przeznaczenie. Wiedziałem, że to Ty jesteś wyrokiem niebios i w dalszą drogę pójdziemy razem, trzymając się za ręce, słysząc wdzięczne bicie naszych serc. Dzisiaj, kiedy jesteśmy rodziną, wychowujemy nasze wspaniałe dzieci, wracam myślami do tej nieziemskiej przysięgi. Ona nam pomogła, ale to Twoja życzliwość, serdeczność, szacunek i przywiązanie sprawiły, że życie nasze jest po prostu piękne. Za co Ci teraz, w tę kolejną rocznicę naszego ślubu chcę podziękować

(15) lat temu zraniono nasze serca, ale były to strzały Amora! To on i dobry los połączył nas na zawsze. A związek nasz spaja i gruntuje, to wspaniałe uczucie, które nie gaśnie, czas nie pokrywa go patyną… To miłość, która nas wiąże i daje siłę. Życie jest pełne niespodzianek, nieraz trudów, nawet łez. Dzięki niej, dzięki tej niezwykłej miłości idziemy przez życie z podniesioną głową, trzymając się za ręce. To ona połączyła na zawsze nasze serca, myśli i dusze. Teraz po latach naszą przysięgę chcę wymalować Ci kwiatami i ciepłymi wspomnieniami. Każdy dzień, każda chwila jest nasza, wspólna i wymarzona. Moje uczucia się nie zmieniły, kocham cię tak jak wtedy, gdy prowadziłem cię do ołtarza. W tę kolejną rocznicę naszego ślubu chcę Ci podziękować za przywiązanie, wierność i tę wspaniałą miłość

Nasz ślub nie był przypadkiem, teraz po (15) latach wciąż wierzę, że to los i przeznaczenie nas połączyło na zawsze. Mamy tyle wspomnień, niezapomnianych chwil radości i wspólnego przeżywania tego, co życie daje nam w darze. Największym darem byłaś Ty, którą poślubiłem, której przysięgałem miłość, wierność, szacunek i przywiązanie. Niech te życzenia w dzień naszego ślubu będą świadectwem stałości moich uczuć i podziękowaniem za każdy dzień, w którym mogłem cieszyć się Twoim uśmiechem, patrzeć mogłem w Twoje radosne oczy, czuć ciepło i bicie Twojego serca

(Małgorzato), żono moja. (25) lat miłości, wspólnego życia, trosk i radości. Jesteś przy mnie, to jak dotyk anioła. Przeżyliśmy ogrom dobrych chwil i ważnych życiowych wydarzeń. Były wzruszenia, łzy, spełnione marzenia. Ta rocznica przypomina nam o tym, że jesteśmy przykładem wzorowego małżeństwa, w którym ważne jest zaufanie, szczerość, tolerancja, szacunek i miłość. Trwajmy w tym związku, tego dzisiaj Tobie i nam życzę. Twój mąż…

Jak mam to nazwać po (15-stu) latach? Co się wydarzyło w ten dzień, przed ołtarzem? To był cud ukochana żono! Byliśmy tacy młodzi, ale już wtedy wiedzieliśmy, że czekaliśmy na siebie całe życie. Złote obrączki na naszych palcach nie tracą blasku, bo wciąż trwamy w miłości, przywiązaniu, szczerym szacunku i tolerancji. To ważne we wspólnym życiu, przeżywamy je pokonując trudności i ciesząc się każdym dniem. Ta radość daje nam siłę, pogodę ducha i wiarę w to, że dokonaliśmy słusznego wyboru. Dzisiaj, po latach nie wyobrażam sobie innego przeżywania tylu wyjątkowych i wspaniałych chwil, które podarował mi los i Ty, żono moja.

Były łzy szczęścia i radości przed ołtarzem, było wesele, dużo gości… Przysięgałem Ci miłość i że Cię nie opuszczę do końca moich dni. Te lata, które minęły sprawiły, że moje uczucia i ta wielka miłość, którą Cię obdarzyłem nie gaśnie, nie matowieje, nie gasi jej czas. To nie był przypadek, to przeznaczenie nas do siebie zbliżyło. Każdy dzień, każda chwila była dla mnie darem niebios, bo przeżywałem je właśnie z Tobą. Dzisiaj, w dniu (15-tej) rocznicy naszego ślubu chcę ci złożyć u stóp muzyczny prezent i te życzenia. Niech nasze życie, nasz związek trwa i kwitnie. Niech uczucia, które go cementują na zawsze wyznaczały nam wspólną drogę po szczęście i do spełnionych marzeń.

Mając Ciebie żono moja ukochana wyobrażam sobie jak bardzo nieszczęśliwi są ludzie samotni. Każdy z Tobą dzień to skarb i dar niebios. Darowałaś mi swoje serce, miłość, wierność i przywiązanie. Te wspólnie przeżyte lata są dowodem hojnej łaskawości losu. W tym szczególnym dniu, w rocznicę naszego ślubu chciałbym złożyć u Twych stóp barwny kwiat mojej miłości. Każdy płatek, to symbol tego, co wciąż do Ciebie czuję. Chcę Ci podziękować za cudowne lata, przytulam serce Twoje i ogrzewam dłonie. Niech weselne dzwony biją nam na szczęście przez długie lata i niech świat usłyszy, że Cię kocham

Mówią, że zakochać się łatwo, ale dbać i pielęgnować tę miłość trzeba długie lata, całe życie. Nasz ślub i wspólne dni są pięknym świadectwem i przykładem dla innych. Marsz weselny dawno już przebrzmiał, rozjechali się weselni goście… Zostaliśmy My i nasza droga do szczęścia. Idziemy przez życie trzymając się za ręce, czując na palcach symbol przeznaczenia – obrączki, które zabłysły na nich (15) lat temu. Nie straciły nic ze swego blasku, tak jak uczucia, które są naszym oparciem i fundamentem. Dziękuję ci (Małgorzato) za te niezwykłe chwile radości. Przytulam do serca wspomnienia. Pielęgnujmy to, szacunek i naszą miłość. Tego nam życzę w tym niezwykłym dla nas dniu

Tak jak wspaniała harmonia tworzy niezwykłą muzykę, tak harmonia naszych serc i uczuć wyzwoliła z nich miłość, która powiodła nas przed ołtarz. Nie oddałbym jej za żadne skarby tego świata! Chcę Ci o tym przypomnieć w dniu rocznicy naszego ślubu ukochana żono. Dziękuję za wspaniałe dni i chwile, które na zawsze zapisałem w pamięci. Ta nasza miłość niech wciąż błyszczy jak pochodnia i wyznacza nam dalszą drogę do szczęścia. Bądź zawsze blisko mnie, chcę czuć bicie Twego serca przy moim. Pragnę abyś była zawsze uśmiechnięta, a w oczach Twych widzieć odbicie mojego spokoju i pewności jutra.

Twoja miłość lała się na moje serce jak miód. Wiesz, że z wzajemnością. Spełniły się nasze marzenia. To wspaniałe uczucie sprawiło, że stanęliśmy (15) lat temu przed ołtarzem i przysięgaliśmy sobie dozgonną więź, wierność i życie we dwoje. Marsz weselny wciąż nam w sercach gra, anielskie chóry nucą nam miłosne pieśni. Dziękuję Ci (Małgorzato) za te wspólne lata w zgodzie, tolerancji i dążenie do celów, które wciąż sobie wyznaczamy. Dziękuję za przyjaźń, która wiąże i cementuje nasz związek. Podnieśmy kotwicę, niech statek naszej miłości wypłynie w kolejny, daleki rejs do nieskończonych krain szczęścia

Wszystkie prawa zastrzeżone

Rocznice ślubu

1 – Rocznica papierowa

2 – Rocznica bawełniana

3 – Rocznica skórzana

4 – Rocznica kwiatowa

5 – Rocznica drewniana

6 – Rocznica cukrowa

7 – Rocznica wełniana lub miedziana

8 – Rocznica spiżowa, brązowa lub blaszana

9 – Rocznica generalska lub gliniana

10 – Rocznica cynowa

11 – Rocznica stalowa

12 – Rocznica jedwabna

13 – Rocznica koronkowa

14 – Rocznica kości słoniowej

15 – Rocznica szklana

20 – rocznica porcelanowa

25 – rocznica srebrna

30 – rocznica perłowa

35 – rocznica koralowa

40 – rocznica rubinowa

45 – rocznica szafirowa

50 – rocznica złota

55 – rocznica szmaragdowa

60 – rocznica diamentowa

65 – rocznica żelazna

70 – rocznica kamienna

75 – rocznica brylantowa