Tylko u nas prezenty. Na 60 – diamentową rocznicę ślubu rodziców. Szczególne życzenia

Ta koronna data, następna w czasie rocznica ślubu waszych przyjaciół, to jak dwa razy dwa cudny czas.
Daruje się z reguły życzenia przecudownego, wesołego, bezstresowego, przy sobie, ramię w ramię, długiego pożycia.


Nie ważne to raczej, ile lat temu wypowiedzieli wzajemnie sakramentalne, ślubne TAK. Nie ma wątpliwości każdy zapewne jubileusz, data ślubu ma znaczenie, doniosłość i powinna być znakomicie uczczona.
To jest czas, w którym głowisz się, jaki udany prezent chcesz przy tej osobliwej okazji, dacie, ofiarować.

Proponujemy coś wyjątkowego, prawdziwie fantastycznego! Czegoś z takim smakiem z pewnością nie wyszukasz w innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Oferujemy przez nas napisane i skomponowane okazjonalne piosenki, jedynie na tę wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Przed nią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, rewelacyjne, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, te najmilsze, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnaste urodziny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą w nadzwyczajny sposób wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ciężki, ale wspaniały trud, cudowne wychowanie, troskę.
To powinna być ciekawa i zaskakująca dla nich niespodzianka, także znakomita pamiątka.


Doskonały prezent na 8 – blaszaną rocznicę ślubu rodziców, z pewnością winien być pięknym świadectwem, że myślami jesteście z waszymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, często o nich myślicie. Łączycie się z nimi błogosławionym, wielkim szczęściem.

Możecie, korzystając z tej strony, sami przygotować genialne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie sobie coś fajnego z poniższych, idealnych wierszy:

Mężu! Dziś – w dniu naszej … rocznicy ślubu pragnę z całego serca wyrazić moją miłość do Ciebie. Oddycham Tobą jak powietrzem, gdy zasypiam w Twoich ramionach, czuję, że mogłabym tak trwać wiecznie. Mimo przeszkód i trudności w naszym życiu, niech ta miłość nigdy się nie kończy. Drodzy Jubilaci! 50 lat temu przysięgaliście a zawsze i wszędzie Oszczędzą Wam smutku i łez, Dziękuję Ci za … lat cudownego małżeństwa! Najwyżej wiosenną zieleń, W tak pięknym dniu, jakim jest 40. Rocznica Waszego Ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków, oraz doczekania w zdrowiu i dostatku Złotych Godów. Miłość ma dla mnie tylko jedno imię – Twoje. … lat temu przysięgaliśmy sobie miłość na dobre i złe, 50 lat temu podchodziliście do życia z wielką ochotą Więc w dniu 20. Rocznicy Lekceważcie pętaków, Unikajcie cwaniaków, Choć to się wydarzyło wiele lat temu, rodzice, rodzina i dzieci wciąż pamiętają o tej niezwykłej dla nich dacie, rocznicy ich ślubu Niechaj Wasza miłość ogrzewa blaskiem wszystkich wokół. Dużo zdrowia i radości, Tego Wam dziś życzę i

Pomysł na Niebanalny prezent. :
Wiedźmin 3 Dziki Gon (Digital). Monster Hunter: World (Digital). Stnux Pamiętnik Magic Light Dreams. Karty pamięci. Staedtler Kredki Sześciokątne, 36 Kolorów, W Metalowym Opakowaniu. Konfetti Oczy Z Rzęsami 10 Mm. Microsoft Xbox One S 1TB. Kolori Długopisy Żelowe Pastel Neon Brokat 48Kol. Starcraft II Battlechest (Gra PC)Gry PC. Sigma A 35mm f/1.4 DG HSM (Canon). Total War Attila (Digital). Lowepro Passport Duo. Levenhuk Blaze BASE 70. Yongnuo YN968EX-RT. Długopis Automatyczny Zx Speed Zenith.