Prezent ślubny, dla Pary Młodej. Piosenka i życzenia (m140)

Jaki prezent na ślub?

Proponujemy muzyczny prezent dla Pary Młodej, pary, która planuje ślub i wesele, może to być także piosenka na pierwszy taniec, na weselu. Jest to piosenka, która w treści słów zawiera wybrane imiona. Prosimy posłuchać demo jednej z naszych piosenek, są także do wyboru inne. Pełen wybór piosenek na imieniny: TUTAJ. Do każdej zamówionej dogrywamy wpisane w formularzu życzenia (można wybrać z tych, które publikujemy na dole strony), także na końcu “Sto lat” wraz z wystrzałem szampana i okrzyki radości, w tle salwy sztucznych ogni. Całość brzmi bardzo okazale i może być bardzo cenną i sympatyczną pamiątką. Proponujemy kilka opcji. Można zamówić plik MP3, wysyłamy go w ciągu 24h na podany adres e-mail. Płyta CD audio, z kolorowym nadrukiem, w etui, które także ma kolorowy nadruk. W obu przypadkach można dopisać własne życzenia lub od kogo prezent. Szczegóły można zobaczyć na zdjęciu poniżej, przy formularzu zamówienia płyty. Następna opcja to montaż pamiątkowego filmu. Jako podkład może być poniższa piosenka, a na ekranie przesłane do nas zdjęcia i życzenia. Film jest wygodną formą do publikacji np. na stronach społecznościowych.

Prosimy posłuchać życzeń i piosenki demo:

 

ZAMÓWIENIE PLIKU MP3

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora prosimy kliknąć TUTAJ, aby wykupić jednorazowy kod (25 zł).
Po otrzymaniu kodu prosimy wypełnić poniższy formularz 

ZAMÓWIENIE PŁYTY CD AUDIO. ŻYCZENIA I PIOSENKA

Prezent, życzenia, urodziny, na rocznicę ślubu, pomysł,jakiPłyta CD z kolorowym nadrukiem będzie z pewnością powodem do radości Przyszłej Pary Młodej, tym bardziej, że usłyszą w piosence swoje imiona, życzenia czytane przez lektora. Piosenka która mówi o wielkiej miłości.
Prosimy kliknąć w zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie.

Zamówioną płytę wysyłamy listem poleconym priorytetowym w ciągu 24h od momentu potwierdzenia wpłaty. Wcześniej, na podany adres e-mail, wysyłamy plik MP3 do odsłuchania i prosimy o potwierdzenie, że wszystko jest nagrane zgodnie z zamówieniem. Po otrzymaniu akceptacji wysyłamy płytę.

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora nagraną na płytę CD audio, prosimy kliknąć TUTAJ, aby wykupić jednorazowy kod (42 zł).
Po otrzymaniu kodu prosimy wypełnić poniższy formularz: 

ZAMÓWIENIE PAMIĄTKOWEGO FILMU Z PIOSENKĄ I ŻYCZENIAMI

Pamiątkowy film, który może przypomnieć ważnie i ciekawe wydarzenia z życia zakochanych, przyszłej Pary Młodej, zdjęcia, życzenia i powyższa piosenka tle dźwiękowym, to doskonały prezent.
Film montujemy w rozdzielczości Full HD, będzie to gotowy plik do pobrania z podanego przez nas linku, lub na życzenie umieścimy go na naszym kanale w serwisie YouTube. Można go oznaczyć jako prywatny, wówczas zobaczą go tylko ci, do których zostanie wysłany adres-link. Pobrany film można odtwarzać np z pendriva na swoim telewizorze, w domu lub na imprezie.
Jeżeli decydujecie się Państwo na tę ofertę, to prosimy wysłać na nasz adres e-mail (vimeofilm@wp.pl) zestaw zdjęć, dowolną liczbę, mając na uwadze długość filmu, czas trwania piosenki i życzeń. Zanim zmontujemy film wyślemy plik MP3 do akceptacji. Zdjęcia prosimy, o ile to możliwe, ponumerować, tak abyśmy wg tej numeracji mogli je dodawać je do filmu.

Koszt 75 zł. Prosimy kliknąć TUTAJ aby wykupić jednorazowy kod

Prosimy wypełnić poniższy formularz: 

Tekst piosenki

Mijają w życiu dni, nie sposób zliczyć ich
(Aneto, Rafale), nad wami przeleciał szczęścia ptak
zostawił miłość, która na zawsze połączy was
połączy wasze serca, gorące serca dwa

Są wiersze, czułe słowa i będą bukiety róż
będą chwile radości, które nie opuszczą was już
Staniecie szczęśliwi na ślubnym kobiercu
ten obraz niech na zawsze zostanie w waszym sercu

Przed wami wiele lat, przed wami cały świat
na niebie miłości niech słońce świeci wam
żadne chmury i smutki niech nie trapią was już
od ślubu każda chwila będzie jak piękna jak bukiet róż

My ślemy wam życzenia i kilka ciepłych nut
żyjcie razem z miłością, niech spełnia się ten cud
Kiedyś, gdy po latach posłuchacie jej znów
ta piosenka niech będzie spełnieniem marzeń waszych i snów

Mijają w życiu dni, nie sposób zliczyć ich
Droga Paro Młoda nad wami przeleciał szczęścia ptak
zostawił miłość, która na zawsze połączy was
połączy wasze serca, gorące serca dwa

Życzenia dla Pary Młodej

Życzymy wszystkiego najlepszego na Waszej nowej drodze życia. Niech spełniają się najskrytsze marzenia, zdrowia, radości na codzień
oraz samych szczęśliwych i pogodnych chwil w życiu.

(Aniu i Piotrze), stajecie na ślubnym kobiercu. Z tej okazji, w dniu Waszego Ślubu ślemy życzenia wszystkiego najlepszego, aby ta miłość i
wzajemne zrozumienie nigdy Was nie opuściło, a szczęścia uśmiech był zawsze Waszym wiernym towarzyszem w tej pięknej, choć nieraz
niełatwej drodze wspólnego życia…

Młodej Parze (Ani i Piotrowi), niech los Wam stwórzy życie usłane z najpiękniejszych róż! To wspaniała i ważna dla Was chwila! Z miłością
szczerą, która w sercach płonie uklękniecie u stóp ołtarza, kapłan nad Wami podniesie dłonie. Bądźcie odtąd szczęśliwi! Pomyślności
życzymy, zdrowia i wielkiej radości.

Szczęśliwa Młoda Paro – życzymy Wam w tym uroczystym dniu ślubu miłości tak cipłej jak słońce, szlachetnej jak czyste złoto, szczerej jak szczęścia łza, słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.

Powiecie dzisiaj TAK, to dla was dobry i szczególny znak. Życzymy wam prawdziwej przyjaźni i gorącej miłości. Jesteście naszymi przyjaciółmi, dlatego wasze uczucia są nam bliskie, a dzwony weselne niech biją długo i donośnie. Zostaną w naszych sercach na zawsze.

Wasz ślub to okazja, aby życzyć Wam przyjaźni, bo ona jest ważna, także nieustającej miłości, bo ona spaja każdy związek. Co oprócz tego? Ano gromadki wspaniałych dzieci! Niech spełnią się Wasze marzenia, nic już sprowadzi Was na drogę zgubną i macie przed sobą noc poślubną! Wierzymy w Was i Waszą miłość, tak będzie zawsze. Idźcie przez życie zgodnie i dumnie. I pamiętajcie, że na nas możecie zawsze liczyć.

Droga (Aniu i Piotrze)! Przed wami wiele wspólnych dróg, przed wami wspólny dom i wspólna przyszłość. Życzymy Wam, aby była pomyślna, bez łez, chyba że będą to łzy szczęścia. A dom wasz niech będzie przykładem miłości, szacunku i zrozumienia. Trwajcie w takim związku i do zobaczenia na diamentowych godach!

Dzisiaj zrobicie małe kroki, którymi pokonacie wyboistą drogę do raju. Niech to będzie Wasz raj, pełen miłości, szczęścia, rodzicielstwa i pozbawiony kłopotów. Będziemy z Wami sercem i duszą, możecie zawsze na nas liczyć, to jest przyjaźni nić, która nas łączy i daje radość, ufnośc i poczucie bezpieczeństwa.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone