Prezent dla zakochanych. Piosenka i życzenia (m90)

Proponujemy muzyczny prezent dla zakochanych par, narzeczonych, Pary Młodej, jako piosenka na pierwszy taniec, na weselu. Jest to piosenka, która w treści słów zawiera wybrane imiona. Prosimy posłuchać demo jednej z naszych piosenek, są także do wyboru inne. Pełen wybór piosenek na imieniny: TUTAJ. Do każdej zamówionej dogrywamy wpisane w formularzu życzenia (można wybrać z tych, które publikujemy na dole strony), także na końcu “Sto lat” wraz z wystrzałem szampana i okrzyki radości, w tle salwy sztucznych ogni. Całość brzmi bardzo okazale i może być bardzo cenną i sympatyczną pamiątką. Proponujemy kilka opcji. Można zamówić plik MP3, wysyłamy go w ciągu 24h na podany adres e-mail. Płyta CD audio, z kolorowym nadrukiem, w etui, które także ma kolorowy nadruk. W obu przypadkach można dopisać własne życzenia lub od kogo prezent. Szczegóły można zobaczyć na zdjęciu poniżej, przy formularzu zamówienia płyty. Następna opcja to montaż pamiątkowego filmu. Jako podkład może być poniższa piosenka, a na ekranie przesłane do nas zdjęcia i życzenia. Film jest wygodną formą do publikacji np. na stronach społecznościowych.

Prosimy posłuchać życzeń i piosenki demo:

 

ZAMÓWIENIE PLIKU MP3

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora prosimy kliknąć TUTAJ, aby wykupić jednorazowy kod (25 zł).
Po otrzymaniu kodu prosimy wypełnić poniższy formularz 

ZAMÓWIENIE PŁYTY CD AUDIO. ŻYCZENIA I PIOSENKA

Prezent, życzenia, urodziny, na rocznicę ślubu, pomysł,jakiPłyta CD z kolorowym nadrukiem będzie z pewnością powodem do radości zakochanych par, tym bardziej, że usłyszą w piosence swoje imiona, życzenia czytane przez lektora. Piosenka która mówi o wielkiej miłości.
Prosimy kliknąć w zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie.

Zamówioną płytę wysyłamy listem poleconym priorytetowym w ciągu 24h od momentu potwierdzenia wpłaty. Wcześniej, na podany adres e-mail, wysyłamy plik MP3 do odsłuchania i prosimy o potwierdzenie, że wszystko jest nagrane zgodnie z zamówieniem. Po otrzymaniu akceptacji wysyłamy płytę.

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora nagraną na płytę CD audio, prosimy kliknąć TUTAJ, aby wykupić jednorazowy kod (42 zł).
Po otrzymaniu kodu prosimy wypełnić poniższy formularz: 

ZAMÓWIENIE PAMIĄTKOWEGO FILMU Z PIOSENKĄ I ŻYCZENIAMI

Pamiątkowy film, który może przypomnieć ważnie i ciekawe wydarzenia z życia zakochanych, zdjęcia, życzenia i powyższa piosenka tle dźwiękowym, to doskonały prezent.
Film montujemy w rozdzielczości Full HD, będzie to gotowy plik do pobrania z podanego przez nas linku, lub na życzenie umieścimy go na naszym kanale w serwisie YouTube. Można go oznaczyć jako prywatny, wówczas zobaczą go tylko ci, do których zostanie wysłany adres-link. Pobrany film można odtwarzać np z pendriva na swoim telewizorze, w domu lub na imprezie.
Jeżeli decydujecie się Państwo na tę ofertę, to prosimy wysłać na nasz adres e-mail (vimeofilm@wp.pl) zestaw zdjęć, dowolną liczbę, mając na uwadze długość filmu, czas trwania piosenki i życzeń. Zanim zmontujemy film wyślemy plik MP3 do akceptacji. Zdjęcia prosimy, o ile to możliwe, ponumerować, tak abyśmy wg tej numeracji mogli je dodawać je do filmu.

Koszt 75 zł. Prosimy kliknąć TUTAJ aby wykupić jednorazowy kod

Prosimy wypełnić poniższy formularz:
[recaptcha]

 

Tekst piosenki

Mój świat nagle zmienił się, inny jest bo spotkałam ciebie
miłość nasza jak piękny sen błyszczy tak jak gwiazdy na niebie
Każde jutro i nowy dzień niech prowadzą nas wspólną drogą
kiedy życia zbliży się kres, ja (Januszu) wciąż będę z tobą

Weź mnie w ramiona i ogrzej mnie, dzisiaj nasz sen spełnia się

To jest nasz świat, miłość ta, niech wiecznie trwa
od dziś ty, tylko ty, ze mną bądź, tu jest nasz dom, nasz dom

Mój świat nagle zmienił się, inny jest bo spotkałem ciebie
miłość nasza jak piękny sen, w dłoni dłoń, więc idźmy przed siebie
Każde jutro i nowy dzień, niech prowadzą nas wspólną drogą
kiedy życia zbliży się kres (Karolino) wciąż będę z tobą

Wiersze dla zakochanych

 

Wszystkie prawa zastrzeżone