Oryginalny prezent na osiemnaste urodziny m62

Osiemnastka, to ważna data w życiu każdego człowieka. To moment wkraczania w dorosłe życie. To  wyjątkowe święto, które wymaga odpowiedniej oprawy. Proponujemy muzyczny prezent od rodziców dla córki. Jest to piosenka w tanecznym rytmie reagge, która w treści słów zawiera wybrane imię c orki, jubilatki. Prosimy posłuchać demo jednej z naszych piosenek, są także do wyboru inne. Pełen wybór TUTAJ. Do każdej zamówionej dogrywamy wpisane w formularzu życzenia (można wybrać z tych, które publikujemy na dole strony), także na końcu “Sto lat” wraz z wystrzałem szampana i okrzyki radości, w tle salwy sztucznych ogni. Całość brzmi bardzo okazale i może być bardzo cenną i sympatyczną pamiątką. Proponujemy kilka opcji. Można zamówić plik MP3, wysyłamy go w ciągu 24h na podany adres e-mail. Płyta CD audio, z kolorowym nadrukiem, w etui, które także ma kolorowy nadruk. W obu przypadkach można dopisać własne życzenia lub od kogo prezent. Szczegóły można zobaczyć na zdjęciu poniżej, przy formularzu zamówienia płyty. Następna opcja to montaż pamiątkowego filmu. Jako podkład może być poniższa piosenka, a na ekranie przesłane do nas zdjęcia i życzenia. Film jest wygodną formą do publikacji np. na stronach społecznościowych.

Prosimy posłuchać życzeń i piosenki demo:

 

ZAMÓWIENIE PLIKU MP3

Aby zamówić tę piosenkę z życzeniami prosimy TUTAJ wykupić jednorazowy kod (25 zł). Dostępne są szybkie i wygodne formy płatności, strona otworzy się w nowym oknie.
Poniżej prosimy wpisać otrzymany kod i wypełnić pola formularza zamówienia. Plik MP3 wyślemy w ciągu 24h – piosenka i nagrane przez lektora życzenia. 

ZAMÓWIENIE PŁYTY CD AUDIO. ŻYCZENIA I PIOSENKA

Prezent, życzenia, urodziny, na rocznicę ślubu, pomysł,jakiPłyta CD z kolorowym nadrukiem będzie z pewnością powodem do radości jubilatki, tym bardziej, że usłyszy życzenia i piosenkę, która mówi o tym ważnym wydarzeniu.
Prosimy kliknąć w zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie.

Zamówioną płytę wysyłamy listem poleconym priorytetowym w ciągu 24h od momentu potwierdzenia wpłaty. Wcześniej, na podany adres e-mail, wysyłamy plik MP3 do odsłuchania i prosimy o potwierdzenie, że wszystko jest nagrane zgodnie z zamówieniem. Po otrzymaniu akceptacji wysyłamy płytę.

TUTAJ można wykupić jednorazowy kod, 42 zł.

Po wykupieniu kodu prosimy wypełnić poniższy formularz: 

ZAMÓWIENIE PAMIĄTKOWEGO FILMU Z PIOSENKĄ I ŻYCZENIAMI

Pamiątkowy film, który może przypomnieć ważnie i ciekawe wydarzenia z życia jubilatki, jubilata, zdjęcia, życzenia i powyższa piosenka tle dźwiękowym, to doskonały prezent na osiemnaste urodziny.
Film montujemy w rozdzielczości Full HD, będzie to gotowy plik do pobrania z podanego przez nas linku, lub na życzenie umieścimy go na naszym kanale w serwisie YouTube. Można go oznaczyć jako prywatny, wówczas zobaczą go tylko ci, do których zostanie wysłany adres-link. Pobrany film można odtwarzać np z pendriva na swoim telewizorze, w domu lub na imprezie.
Jeżeli decydujecie się Państwo na tę ofertę, to prosimy wysłać na nasz adres e-mail (vimeofilm@wp.pl) zestaw zdjęć, dowolną liczbę, mając na uwadze długość filmu, czas trwania piosenki i życzeń. Zanim zmontujemy film wyślemy plik MP3 do akceptacji. Zdjęcia prosimy, o ile to możliwe, ponumerować, tak abyśmy wg tej numeracji mogli je dodawać je do filmu.

Aby zamówić film prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ i wykupić jednorazowy kod (75 zł). Film będzie zmontowany w ciągu max 3 dni roboczych, dlatego prosimy decydować się kilka dni wcześniej, przed dniem rocznicy.

Prosimy wypełnić poniższy formularz:
[recaptcha]

 

Życzenia na osiemnaste urodziny. Na osiemnastkę

Osiemnaście lat czekałaś, by dorosłą w końcu być. Twe marzenia swe spełniają, zaczynasz wreszcie pełną piersią żyć. Lecz pamiętaj! Przed Tobą jeszcze wiele, wiele długich lat. Żyj więc mądrze, w zgodzie z sobą, a cudowny będzie Twój i nasz świat!

Masz 18 lat skończone! My życzenia wymarzone, Dzisiaj Ci składamy, mamy piosenkę na imprezkę, dziś ją zaśpiewamy!

Nadszedł dzień, na który długo czekałaś, dotąd byłaś dzieckiem, dziewczynką, a dziś dorosłą się stałaś. Cały świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych dni, choć nieraz, wiedz to – poważnych! Wielka radość i zabawa, szaleć chcemy aż do rana, koniec barier, ograniczeń, tyś dorosła. Nowe masz przed sobą życie!

Pamiętasz? Na roczek dostałeś od nas czerwony smoczek. Na trzy latka była Chatkę Puchatka. Na pięć latek mały parostatek. Na siedem lat dostałeś rowerek Skrzat. A dziś na osiemnastkę? Harley? Skóra? Dobrze masz! Odpal silnik i ruszaj w dorosłych świat!

Dziś są Twoje 18 urodziny. Co robimy? Jedźmy wszyscy na wycieczkę, zabierzemy buteleczkę! Szampan strzeli głośno w stajni, osiemnastkę nam oznajmi!

Drogi synu ukochany, droga dorosłego życia niech cię prowadzi bez wielkiego picia. Twe marzenia się spełniały z niepotrzebnym kacem nie odpływały. Byśmy wciąż oparcie w Tobie mieli, bo wiesz jak bardzośmy Ciebie pragnęli. Wciąż ucz się byś dochodził do celu, nie zboczył z dobrej drogi, jak to robi zbyt wielu. Dobre zdrowie i szczęście niech Cię nie omija, bo w Twym dorosłym życiu ważna będzie każda chwila.

Dorosłości w życiu garstka, gdy nadchodzi osiemnastka. Tańcz i baw się aż do rana, do zabawy jesteś skora, na skrupuły przyjdzie pora. Wypijemy za Twe zdrowie, a jak było nikt się nie dowie.

Ktoś pojawił się na świecie, takie byłeś cudne dziecię. 18 lat minęło i życie na poważnie się zaczęło. Spełniłeś nasze sny i marzenia, życzymy Ci teraz twych planów i marzeń spełnienia

Będzie impra, będzie czad! Dziś balanga na cały gaz! Będą muzy mocne bity, aż ze ściany spadną kity. Sąsiadami się nie przejmuj, niech się dowie cały świat, że dziś obchodzisz osiemnaście lat!

Gdy się ma już osiemnaście lat, chcesz zdobywać cały świat. Pomyśl o tym i pamiętaj: Życie czasem płata figle, robi na złość, w poprzek staje. Niech Twój upór, Twoje zdanie budzi ludzi zaufanie. Żyj jak trzeba, śpiewaj, baw się, a Twój świat będzie wyjątkowy i niech każdy dzień zachwyci Cię.

Mamy Twoje 18-ste urodziny i chcemy przed Tobą serce otworzyć, serdeczne życzenia złożyć. Życzyć Ci chcemy, by niejeden chłopak kochał się w Tobie, życie usłane było pięknymi chwilami. A tego, którego zostawisz w swoim sercu – niech stanie z Tobą wkrótce na ślubnym kobiercu

Nie wszystko złoto, co się świeci. Dla nas najważniejsze są cudowne dzieci. Jedno z nich w dorosłych życie wchodzi, bukiet życzeń szczerych mu nie zaszkodzi. Z Tobą jest dzisiaj rodzina i znajomych całe grono, zaśpiewamy, za zdrowie wzniesiemy puchary, niech ci szczęście wielkim strumieniem płynie z życiowej czary…

Wszystkie prawa zastrzeżone