Niebywałe prezenty. Na 65 – żelazną rocznicę ślubu cioci i wujka. Fantastyczne życzenia

Ten wyjątkowy dzień, następna w latach rocznica ślubu twojego brata, to bezsprzecznie urokliwy czas.
Wysyła się życzenia rajskiego, promiennego, bezkonfliktowego, wspólnego, codziennego życia.


Nie ważne to raczej, ile lat temu wypowiedzieli sakramentalne, ślubne TAK. To powszechnie przyjęte, każdy jubileusz, data ślubu ma swoją wymowę, rangę i powinna być godnie celebrowana.
To moment, w którym rozmyślasz, jaki udany prezent chcesz przy tej osobliwej okazji, rocznicy, podarować.

Tu znajdziesz coś oryginalnego, naprawdę pięknego! Czegoś z takim pomysłem, to oczywiste, nie znajdziesz na żadnej, innej stronie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu.
Oferujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane perfekcyjne piosenki, jedynie na tę wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka możliwości, można samemu wybrać. Przed nią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, ciekawe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich dużo, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnaste urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą wspaniale podziękować rodzicom, za wieloletni trud, dobre wychowanie, starania.
To powinna być kapitalna i przemiła dla nich niespodzianka, plus cenna pamiątka.


Doskonały prezent na 25 – srebrną rocznicę ślubu matki i ojca, jako żywo musi być pięknym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z waszymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Łączycie się z nimi błogosławioną, ogromną radością.

Możecie tutaj sami ułożyć nietypowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie coś gustownego z tych, które widzisponiżej przykładów:

Najlepsze życzenia ślubne Życzę Wam, byście umieli patrzeć, Ze Złotych Godów cieszymy się z Wami auta bez kredytu, Z okazji rocznicy ślubu składam Wam moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, Kochana Żono! Nie obiecuję Ci wiele, bo tyle to prawie nic, i trwałości waszego małżeństwa. Szczęścia, zdrowia, powodzenia. promyk słonka na błękicie, Z głębi serca życzę Wam, by kolejne lata upływały trochę wolniej niż te 10 lat, które żyjcie już z obrączką na palcu. by uśmiech często gościł na Waszej twarzy, z okazji Rocznicy Ślubu, Kochanie! Tylko zdrowia pozostaje życzyć. I by nigdy Wam nie brakło

Pomysł na Niepospolite prezenty. :
Blaupunkt MS40BT. Faber Castell Flamastry 20 Kol. Grip. Microsoft Xbox One S 1TB. Złote kolczyki. Xtar VP4 Plus Dragon. Colorino Farby Plakatowe Świecące W Nocy 6/20Ml. Panasonic 25mm f/1.4 DG. Smartfon w 29 sklepach. Sony PlayStation 4 Slim 500GB. Sony 24-70mm f/4 zA OSS. Fibracolor Mazaki Babycolor Od 1 Roku 10 Kolorów -. VISUAL SYSTEM Podkładka edukacyjna. Europa – mapa ogólnogeograficzna i polityczna. Crayola Zestaw plastyczny MINI KIDS. Valerio Kolczyki Nausznice Z Cyrkoniami Srebro. XIAOMI FIMI A3 BIAŁY.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *