Karaoke dla dzieci plus nagranie płyty w studio

karaoke-dla-dzieci piosenki podkłady muzyczne10 piosenek dla dzieci i 10 podkładów muzycznych. Plus super propozycja dla tych uzdolnionych wokalnie!

Płyta zawiera oryginalne, autorskie piosenki z prostą linią melodyczną i łatwym do zapamiętania tekstem. Idealna propozycja dla dzieci, które marzą o śpiewaniu, w różnym wieku.

Piosenki tematycznie związane są ze szkołą, z nauką, z porami roku, z dobrą zabawą, wakacjami, świętami…

Podkłady muzyczne nie mają linii melodycznej, więc dzieci po nauczeniu się piosenek mogą profesjonalnie wystąpić na scenie. Na płycie są także oryginały, śpiewane przez wokalistkę

My proponujemy coś wyjątkowego! Drodzy rodzice. Po zakupie płyty zapewniamy jeden studyjny dzień nagraniowy, sami zdecydujecie, kiedy dziecko będzie gotowe i kiedy mogłoby nagrać swoją własną płytę! Można nagrać wszystkie piosenki, jeśli będzie więcej czasu, to nawet dodatkowe, które dziecko samo dla siebie wybierze.
UWAGA! Nasza płyta jest w 100% autorska, więc ta nagrana przez Wasze dziecko otrzyma od nas wszelkie prawa do powielania, nawet sprzedaży, zachowując tylko kilka zastrzeżeń.
Działamy w Kołobrzegu, więc ewentualny przyjazd na sesję nagraniową może być dodatkowo ciekawym wypadem np. na weekend. Prosimy tylko wcześniej uzgadniać termin.

To nie wszystko… Na Państwa życzenie przygotujemy projekt graficzny do nadruku na płycie i kopercie, wskażemy dobrą drukarnie, która te nadruki wykona. Koszt nie jest duży, a Wasze dziecko i rodzina będzie miała wyjątkową pamiątkę.
Zapewniamy także realizację video clipu na studyjnym blueboxie, prosimy zobaczyć jak niesamowity film można zafundować swojemu dziecku

Jeżeli zechcecie Państwo pozostać na dłużej, to zaproponujemy miejsca noclegowe.

Prosimy posłuchać fragmentów piosenek

Aby zamówić płytę karaoke i jeden dzień nagrań studyjnych (WYKUPIENIE KODU 250zł)  prosimy wypełnić poniższy formularz.Po otrzymaniu zlecenia wyślemy Państwu płytę z dodanym unikalnym kodem.
Tę płytę prosimy zabrać później na nagrania. Termin uzgodnimy, my się dopasujemy.