Dla babci

Piosenka i życzenia od wnuków mogą być wielką i miłą niespodzianką dla babci. Również świetną pamiątką. Piosenkę i życzenia można zamówić jako plik MP3 lub na płycie CD. Płyta ma kolorowy nadruk oraz etui z kolorową okładką. Prosimy posłuchać piosenki demo.

Aby zamówić powyższą piosenkę wraz z życzeniami czytanymi przez lektora prosimy wypełnić poniższy formularz


 

ŻYCZENIA DLA BABCI

Babciu kochana, tak wiele uśmiechu nam dałaś, na spacery z nami chodziłaś, kiedy byliśmy tacy mali. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko nas, więc podziękować Ci, Babciu za to wszystko tą piosenką chcemy. Żyj nam długo i w spokoju, uśmiechaj się, bo twój uśmiech jest dla nas najważniejszy i to, że bardzo cię kochamy!

Usiądź Babciu, przy nas blisko. Zaraz opowiemy wszystko. Nie spaliśmy całą noc, chcemy ci podarować prezentów moc. Na kanapie usiedliśmy, coś takiego wymyśliliśmy: Z lodu broszkę darujemy i korale i śniegowe, każdy cztery cale. Dziesięć śnieżnych czapek w kratkę i słodziutką czekoladkę. Jak nie będzie ci smakować, to nas możesz poczęstować!

Moja Babciunia najlepsza jest na tym świecie, a Wy na pewno o tym wiecie. Ja Babcię kocham, mocno ściskam za szyję, niech mi będzie zdrowa i sto lat żyje!

Dziś mojej ukochanej babci życzenia piękne złożę, w wiązankę kolorowych kwiatów serduszko moje włożę i wiem, że ona bardzo będzie się cieszyć, bo zobaczy, że do niej śpieszę. Moja babunia jedyna, najlepsza jest na świecie, wszystkim wam powiem, bo wy tego nie wiecie. Ja moją babcię kocham, ściskam mocno za szyję, niech będzie mi zdrowa i sto lat żyje!

Bobciu moja, za to, że codziennie jesteś ze mną, za twą troskę i cierpliwość Tobie kochana Babciu dziś dziękuję. Za ciepło, którego nie czuję w żadnej innej osobie. Za twą miłość i opiekę Dziś dziękuję Bogu Babciu Tobie! Jesteś dla mnie miłości i ciepła rodzinnym fundamentem. Jesteś Babcią najwspanialsza, i tylko moją!